Site and Me-Dairy

So Sorry ;)

20. září 2012 v 19:38 | Haydin
Ahoj, píšu po hooodně dlouhé době. Nastoupila jsem ted do prváku na obchodní akademii, takže nemám vůbec čas :(. Nevím, jak to s blogem bude dál, ale mám v plánu stále blogovat. Moc se omlouvám affs. Tak zatím...čau :) btw: ne, že bych to nestíhala, ale mám prostě jiné starosti než přidávat na blog, už mě to moc nebaví (co taky čekat, po 5ti letech s blogem:)

HAITUS 30.7. - 6.8. :)

30. července 2012 v 19:27 | Haydin
Ahoj :) Vím, že jsem sem už dlouho nic nepřidávala, ale není moc co a taky nemam moc čas. Bohužel v mé neaktivitě budu ješte pokračovat, protože jedeme na týden pryč ;). Takže se tady mějte a kdyby jste chtěli nejaké novinky o Rachel, na stránce www.rachel-b.com najdete ty nejnovější informace a candids fotky. :)Jinak omlouvám se mým Affs a slibuji, že až přijedu, tak vám to snad vynahradím...ČAU :)

Keep waiting...

23. června 2012 v 14:05 | Haydin
Tak ahoj...slibova jsem velký návrat na blog, ale tak rychlé to asi nebude. Vůbec se mi nechce nic přidávat a blogování mě už moc neláká...takže, až budu chtít, přidám novinky. ;) Omlouvám se, jinak AFFS budu obíhat stále, takže nebojte. To by asi prozatím stačilo...mějte se! :D

I am back...yeah! :)

16. června 2012 v 12:12 | Haydin
Čau, tak myslím, že už můžu ukončit Minihaitus. Sice se ještě stále učíme a budeme psát cyklické písemky, ale to už nějak dopadne. :) Konečně se zas můžu naplno začít věnovat i blogu. Bude new design (tenhle se ani nedá považovat ze design ;) a přidám většinu novinek. :) Takže jdu něco přidat. :)

MiniHaitus ;)

6. června 2012 v 13:24 | Haydin
Ahoj :) Vím, že sem teď moc nepřidávám, ale prostě na to nemám náladu. Nějaký novinky jsou, ale ty přidám později, nebo se můžete podívat na www.rachel-b.com , tak najdete ty nejnovější candids atd. :) Takže zatím dávám MiniHaitus, na jak dlouho nevím, prostě až se mi bude chtít, tak něco přidám. (jak se znám, tak to přidám až budu muset dělat něco jinýho, např. učit se, a v pátek píše aj a nj :) Zatim se mějte, čáu :)

I am sorry ;)

21. května 2012 v 18:00 | Haydin
Ahoj! Omlouvám se, že jsem tady zase dlouho nebyla, ale teď jsem byla a pořád ještě jsem nemocná a na blog jsem neměla náladu. Co se novinek týče, pokud se na ně chcete podívat, koukněte sem-> http://www.justjared.com/?s=rachel+bilson . Jinak už se pokusím udělat ten nový design, pokuď teda budu mít čas. Ale vzhledem k tomu, že tento týden píšeme 3 písemky, zkouší a ve středu 23. budu mít 16. narozeniny, tak to asi nebudu moc stíhat. :( :) No nic, tak se mějte. btw:škola končí cca za 1 měsíc a týden :D

I am back :)

10. května 2012 v 16:30 | Haydin
Čau, jak se máte? :) Celkem dlouho jsem sem nic nepřidávala, tentokrát to není kvůli tomu, že by nebyly novinky. Nemám moc čas a ani se mi moc nechce :D. Plánuju teď udělat nový design, protože tenhle je tady opravdu už hodně dlouho a ani se moc nelíbí. To by prozatím asi stačilo, mějte se! ;)

All Right :) I am happy

24. dubna 2012 v 12:44 | Haydin
Aloha:) A je po příjmačkách :)... jsem přijata na 1. školu (obchodní akademii), takže dobrý. To znamená, že od teď budu mít hodně času na blog!!! :) Moc se těším a jdu sem přidat novinky. :DD Ufff.....konečně volno. No nic, tak se mějte!

Some news...Hold on! :)

21. dubna 2012 v 17:02 | Haydin
Ahoj. Zase píšu po delší době, ale ted v pondělí a úterý dělám příjmačky na střední, takže místo blogu se snažím učit... :/ :) Je celkem hodně novinek, ale ty přidám až po příjmačkách. Najpříklad jako, že bude film Jumper 2 (asi v roce 2014). Po internetu koluje, že Hayden požádá, nebo už požádal Rachel Bilson o ruku!!! (ale není to 100%) A potom jsou stills k 20. dílu Hart of Dixie. A taky pár nekvalitních fotek k ShoeMint. To je asi všechno, těším se ve středu! ;) + co jsem zapomněla napsat na blog je, že Hayden měl 19. dubna ve čtvrtek narozeniny. Nyní je mu 31 let, takže Happy Birthday!!!

Some news :)

12. dubna 2012 v 15:05 | Haydin
Tak jsem zas tady :)...Už se konečně objevila novinka. Jsou to candids fotky Rachel a Haydna z dovolené na Barbadosu. (k těm vám pak napíšu trochu víc ;) Ale zítra píšem matiku, tak se místo blogování budu asi učit. Zítra je pátek, tak to ještě vydržte a mějte se! Aloha :)

No news and no time

25. března 2012 v 12:51 | Haydin
Ahoj, čekám na novinky, ale žádné nejsou. Doufám, že se brzo něco objeví...Aktivně tady budu asi až v úterý večer. Mám hodně učení, takže nestíhám. Taky blíží se příjmačky na střední a já se vůbec neučím :/ ups! ;D No nic, mějte se!

Sorry :)

27. února 2012 v 17:07 | Haydin
Ahoj, píšu po trochu delší době. Mám hodně učení a obzvláště tento týden, tak tady moc nedubu.Píšem slohovku, zeměpis, chemii a zkouší 20 vět v němčine na popis mého pokoje. Ve středu přidám novinky. :D Nevím co víc napsat, tak se zatím mějte... btw: nestíhám :/ :)

Animations for me - Star Wars

10. února 2012 v 21:03 | Haydin
Dnes jsem objednala animace z Hvězdných válek. Udělala je Lucy* z blogu http://lucka-bloom.blog.cz. Díky moc!

No news...

9. února 2012 v 17:59 | Haydin
Ahoj. Ráda bych něco přidávala, ale zatím není co přidávat. Poslední novinka byla, když byla Rachel v Late Late show. Od té doby nejsou novinky...+ taky ted máme jarní prázdniny a chci ten čas využít aspon trochu rozumně ;D. Měla bych se učit na příjmačky, ale komu by se chtělo :/ :) .Zatím se mějte, snad brzo bude něco nového. :)

The End of Week

6. ledna 2012 v 15:19 | Haydin
Konec týdně!:) Toto trvalo...tolik testů (ti učitelé ví jak mě nas*** :D). Příští týden tady nebudu, protože budeme každý den psát aspon 3 testy. :( Celý víkend se budu jen učit :/Dost o mě. Dneska už jsou novinky, teda zatím jen nové candids. Hned je přidám. Tak zatím ... :D

Looking forward to 2012

31. prosince 2011 v 13:40 | Haydin
Tak a je to tady! :D Končí rok 2011 a nový 2012 brzo začne. Každý si tento rok užil jinak. Třeba pro mě byl docela zmatečný. Střádalo se u mě štěstí a smutek. Pozitiva tohoto roku? Dozvěděla jsem se o Rachel Bilson a brala ji jako vzor,tak to mám pořád a doufám, že to tak zůstane i nadále. :D . A o škole raději nemluvit. :) + jsem se zabouchla do Haydna Christensna. Co si přát do nového roku? Aby nebyl horší než 2011, štěstí, zdraví, lásku, duševní klid a pro nás studenty, hodně úspěchů ve škole. :) Jaký byl pro vás rok 2011 ? Budete si dávat nějaké předsevzetí? Já si vždycky řeknu, že se budu pěkně učit a nebudu takovej nervák :D. Silvestr - Já ho oslavju doma, pouštím si moje oblíbené songy a to dost hlasitě. O půlnoci si dám i to šampaňské :D Jak slavíte Silvestra vy? ...Takže Vám přeji krásný, šťastný nový rok!!!

Christmas 2011 ♥

23. prosince 2011 v 17:34 | Haydin
I WISH YOU MERRY CHRISTMAS EVE, I WISH YOU MERRY CHRISTMAS EVE...
CHRISTMAS! Všem přeji veselé Vánoce a pěkné prožití vánočních svátků. O co jste si letos napsali Ježíškovi? Já jsem si napsala o pevný disk (do PC) a nějakou kosmetiku. Vánoce jsou jen jednou za rok, tak si je pořádně užíjte! No a ted nevím co psat dál...Rachel bude Vánoce trávit v Canadě, v Torontu se svým přítelem Haydnem Christensnem. Takže i jí přeji krásné prožití Vánoc

Dairy #13

31. října 2011 v 7:15 | Haydin
Dairy na téma Halloween. U nás se tento svátek (moc) neslaví, ale mě příjde celkem zábavný. Co vám příjde lepší? Dušičky nebo Halloween? Myslím, že oboje má něco do sebe. :D Ale preferuji Halloween. Chci všem popřát krésného Halloweena a pořádně se bojte! :D Jinak mám hodně učení, takže tady v úterý moc nebudu. Čaues!

Dairy #12

13. října 2011 v 17:56 | Haydin
2u8yzc9
Omlouvám se za moji nepřítomnost, ale musela jsem se učit. Z jazyků mám ted 1, ale ta matika :´( I HATE IT! Bude i nový design, ale asi až o víkendu. Musím najít nějaké fotky s podzimním tématem.:) New About Rachel: Jsou nové candids Rachel a Haydna (přidám za chvíli). Jinak zítra tady nebudu, jdu ke kamošce.

Dairy #11

2. října 2011 v 11:22 | Haydin
Nejsou novinky a mám hodně práce. Zítra píšem češtinu-literaturu a vůbec to zatím neumím+píšeme chemii. Takže se budu učit :/. Doufám, že během dneška přibyde aspon jedna novinka. Už se těším na další Candids, co bude mít Rach oblečeného. :) Zatím....AHOJ!

Dairy #10

28. září 2011 v 12:32 | Haydin
Ahoj! Dneska je stání svátek, takže máme volno. Omlouvám se, že jsem na blogu moc nebyla, ale mělo to svůj důvod-škola,učení... znáte to. Ale ted mám až do neděle volno (máme ředitělské volo :), takže tady budu a to celkem často. Taky chci udělat new design. Jen zatím nevím z jakých fotek.
Pokuď budou novinky, tak je rozhodně přidám.
Mějte se! :D

Dairy #9 + photo RB

16. září 2011 v 20:08 | Haydin
Ahoj! Nejsou novinky, tak píšu dairy. Dnešek byl hodně divný. Ve škole to bylo náročné a pak jsem byla venku s kamarádkami. Není snad nic vyčerpávajícího+zítra jdme zase->zítra tady moc nebudu.
***
Našla jsem úžasnou fotku Rachel. ona je oprvu moc krásná. Obdiviji jak vypadá skvěle i když je jí už 30. Tahle fotka je z roku 2005 Teen Choice Awards. Beautiful!
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Dairy #9

14. září 2011 v 14:46 | Haydin
Aloha! Jak se máte? Je celkem dost novinek, tak je dneska přidám (doufám:).
To doufám je tady proto, že zítra píšem velkou písemku z dějepisu, opakování z 8. ročníku a musím dostat 1. Což znamená, že se budu učit... :( Ew! :D No nic, těšte se na news! :)

Dairy #8

9. září 2011 v 17:40 | Haydin
Jak se máte? Je víkend, ale stejně toho budu mít na práci strašně moc. Co si ti "učitelé" nevymyslí že? Všechny novinky ohledně Rachel jsem už dneska přidala. Taky zítra končí kontrola Affiliates! Ale všechna AFFS, které jsem si chtěla nechat se zapsala. Nezapsaly se jen ty, které na blogu už skoro nejsou-sorry mažu. Ale až zítra.
To by tak asi stačilo. Pořádně si užíjte víkend a já jdu projít youtube. :D

Dairy #7

7. září 2011 v 18:41 | Haydin
Ahoj, zdravím vás všechny! :) Právě ted nejsou novinky a tak píšu dairy. Jsem totálně otrávená školou :/. No asi to znáte, po prázdninách je těžké znovu nastartovat do toho školního režimu. A mě se to letos opravdu moc nedaří. Omlouvám se, že vás tím obtěžuji, tak doufám, že aspon vy se máte dobře a těším se, až budu moci přidat další novinku! :D GOOD LUCK!
 
 

Reklama

Copyright 2011 DREAM-DAILY.blog.cz
Thank you for your visit. Come again please.
LINK ME/Coppy Only With